Sınavlara Hazırlık

Markalar

Fiyat Aralığı

Ürün Puanı

Fırsatlar


Yeni
50% indirim
Hızlı Gönderi
18,00 TL
9,00 TL
Yeni
35% indirim
Hızlı Gönderi
48,90 TL
31,79 TL
25% indirim
24,00 TL
18,00 TL
Yeni
30% indirim
49,00 TL
34,14 TL
25% indirim
24,00 TL
18,00 TL
Yeni
35% indirim
Hızlı Gönderi
36,90 TL
23,99 TL
Yeni
20% indirim
40,80 TL 51,00 TL
40,80 TL

KATEGORİDE ÇOK SATANLAR


Denemeler ve Sınava Hazırlık Kitapları

Denemeler, sınava hazırlanan bir öğrencinin en gerekli yardımcı kaynakları olup, Endülüs Kitapevi güvencesiyle, anında ulaşabileceğiniz materyallerdir. Denemeler, o derse ait sınavda sorulabilecek soruların birer derlemesini içeren kitaplar veya kitapçıklardır.

Denemeler, birer sınava hazırlık kitapları olup test kitaplarından sonra öğrenilen bilgilerin en efektif şekilde pekiştirilmesi imkanı sağlamaktadır.

Deneme Çeşitleri

TYT Denemeleri-YKS Denemeleri

Her gencin gerçeği olan üniversite sınavlarının artık son düzlüğünde, kullanılması gereken bir numaraları kaynaklar, TYT ve YKS denemeleri olmaktadır. Bu denemeler, karma denemeler olabileceği gibi, tek ders denemeleri de olabilmektedir. Karma denemelerde, sınavda sorumlu olunan bütün dersler, gerçek deneme sınavıymış gibi bulunurken, tek ders denemeleri sadece bir derse ait karma sorular barındırır. Karma denemeler, bütün konular bittikten sonra; tek ders denemeleri ise sadece o dersin konuları bittikten sonra çözülmesi tavsiye edilen sınava hazırlık kitaplarıdır.

TYT sınavı, YKS sınavının ilk aşamasıdır. Dolayısıyla YKS denemeleri , daha kapsamlı deneme çeşitlerinden olmaktadır. Hatta bir sınav niteliği bile taşımaktadır. TYT denemeleri ise biraz daha az kapsamlı olan sınavlara yönelik denemelerdir. Dolayısıyla önce TYT için denemeler, hem ayrı ayrı hem de YKS denemeleri içerisinde bulunabilmektedir.

Sitemizde en çok tercih edilen denemelerden bazıları; Palme Yayınları ve Limit Yayınları denemeleridir. Bu yayınevlerinin TYT-YKS denemeleri olduğu gibi, Fizik, Kimya, Biyoloji, Edebiyat, Matematik gibi tek ders denemeleri de bulunmaktadır.

 YDS Kitapları-YDS Hazırlık Kitapları

YDS, bir yabancı dil sınavı olup bu sınava; İngilizce, Almanca, İspanyolca gibi bir sürü dilden girilebilmektedir. 90-120 soruluk olan bu sınavlar, birer yeterlilik sınavı çerçevesinde değerlendirilir ve iş mülakatlarında, yüksek lisans ön şartlarında YDS aranmaktadır.

Endülüs Kitabevi olarak sizlere hem bütçeye uygun hem de pekiştirme yapabileceğiniz yüzlerce kaynak arasından kendiniz için en uygun YDS hazırlık kitabı temin edebilmenizi sağlıyoruz.

LGS Denemeleri

LGS, liseye geçişte girilen sınav olup, sınav tarihine yakın zamanlarda LGS denemeleri ile çalışmaların pekiştirilmesi gerekmektedir. LGS’de temel olarak Türkçe, Matematik, Tarih, Coğrafya, Fen Bilimleri dersleri bulunmakta olup, bunlarla ilgili gerek ayrı ayrı gerekse bütün deneme sınavlarına, Endülüs Kitabevi online sitemizden rahatlıkla ulaşabilirsiniz.

Siz de sınava hazırlık kitapları için hemen tıklayın, fırsatları kaçırmayın.