Eğitim

Markalar

Fiyat Aralığı

Fırsatlar


Yeni
Hızlı Gönderi
55,00 TL
15% indirim
40,00 TL
34,00 TL
20% indirim
55,00 TL
44,00 TL
Yeni
30% indirim
Hızlı Gönderi
56,00 TL 80,00 TL
56,00 TL
10% indirim
29,25 TL 32,50 TL
29,25 TL
Yeni
5% indirim
28,00 TL
26,60 TL

KATEGORİDE ÇOK SATANLAR


MEB Kitapları

MEB, uzun haliyle Milli Eğitim Bakanlığı, okullardaki müfredatlara göre öğretilmesi uygun olan konuları kitapta toplayarak basımını ve dağıtımını sağlamaktadır. Bunlar MEB eğitim kitapları olup, 1.sınıftan 12.sınıfın sonuna kadar her okuldaki her öğrencide bulunması zorunludur.

MEB Ders Kitapları

Bu MEB ders kitapları ilkokul ve ortaokul için Hayat Bilgisi, Türkçe, Matematik, Sosyal Bilgiler, Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi, Fen Bilgisi gibi kitaplar olup, ortaokulda ve lisede farklı branşlar öğretilmeye başlandıkça çeşitliliği artan kitaplardır. Bu kitaplar hem okul sınavlarına, hem de ortaokuldan liseye, liseden üniversiteye geçişte girilecek olan sınavlara yardımcı olan eğitim kitaplarıdır.

Öğrenciye yazıların yanı sıra görsellerle de ifade edilmesini sağlayan MEB kitapları , ders öğrenim girdi ve çıktılarını çok başarılı bir şekilde uyarlamaktadır.

Ders Kitapları ve Eğitim Kitapları

MEB kitaplarının yanında bazı destekleyici ders kitapları da bulunmaktadır. Bu eğitim kitapları ise öğrencinin sınavlarına daha rahat çalışmasını sağlarken, ayrıca okulda öğrendiği bilgileri de pekiştirmesini sağlayan testler ve kazanım soruları barındırır. MEB kitapları genellikle sadece konu anlatımı üzerine yoğunlaşan kitaplar olduğu için, ek ders kitapları her zaman öğrencinin lehine olacak kitaplardır.

1.sınıftan başlayarak her sınıf ve her kişi için farklı eğitim kitabı seçeneği barındıran Endülüs Kitabevi, sadece öğrenciler için değil, mesleğe atılmış ve belli bir alanda uzmanlaşmak isteyen insanlar için de farklı eğitim kitabı seçenekleri sunmaktadır.

Örneğin; Arapça öğrenmek isteyen kişiler için, 100 Arapça Kelime isimli kitap ile bu dili öğrenmeye başlamak çok kolay bir hale gelmektedir. Sadece Arapça değil, bir sürü başka dil için eğitim kitabı seçeneği bulunan Endülüs Kitabevi’nden alışveriş yapmak çok kolay.

İngilizce öğrenmenin en keyifli ve en etkili yollarından bir tanesi kitap okumaktır. Sitemizdeki İngilizce kısa romanlar sayesinde, dil bilginizi kolayca geliştirebilirken pratik yapma imkanına da sahip olabilirsiniz.

Yüzlerce kitap seçeneği arasından ihtiyacınız olan kitaba çok kolay bir şekilde ulaşabileceğiniz Endülüs Kitabevi online mağazası, çeşitliliğinin yanında üstün müşteri memnuniyeti ve güvenli ödeme seçeneği ile her zaman yanınızda.